Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > Aktuálně

Aktuálně

Štítky:

Novější 1 3

Volné pracovní pozice (cukrovarská kampaň)

image005.jpg

Nabídka zaměstnání

Romill_nabídka práce.jpg

Nabídka zaměstnání - agronom

Cukrovar_práce.jpg

Nabídka pracovního místa (STKO spol. s r.o.)

Firma STKO spol. s r.o. nabízí volné pracovní místo na pozici: Administrativní pracovník/pracovnice – asistent/asistentka dispečera.  Náplní práce je především agenda odpadového hospodářství, evidence jízd, asistence dispečera .

Požadavky: schopnost a ochota učit se novým věcem, umět řešit problémy, odolnost vůči stresu, práce s PC, schopnost týmové spolupráce.

Kontakt:

602 446 675

reditel@stko.cz

Ing. Pavla Norková

Nabídka pracovního místa (Rohde Dyjákovice)

Datum konání: 13. 9. 2017

Firma Rohde v Dyjákovicích hledá pracovníka na pozici

 Pracovník  technického  oddělení

   Náplň práce:

-          kalkulace

-          zakládání položek do systému

-          správa dat v systému

   Požadavky:

-          technické myšlení, komunikativnost,

-          práce na počítači

-           alespoň částečná znalost němčiny

-           ochota učit se novému

Zájemci zašlete životopis na :  Stojaspal@rohde-online.net

Případné dotazy na tel. 601 563 984

Nabídka zaměstnání - dělník v elektrotechnice

dělník_práce.jpg

Nabídka pracovního místa

nabídka práce_MÚ_Hrušovany.jpg

Nabídka pracovního místa, přihláška, životopis

Nabídka volného pracovního místa - frézař

frézař_nabídka_cukrovar.jpg

Volné pracovní pozice - chůva do mikrojeslí (Laa Bomba Hevlín)

volné pracovní místo_jesle.jpgvolné pracovní místo_jesle2.jpg

Více informací získáte na tomto místě.

Nabídka volných pracovních míst

Nabízíme práci na hlavní pracovní poměr v Mikulově. Jedná se o jednoduchou manuální montáž kabelových svazků ve třísměnném provozu. Průměrná měsíční mzda od 16.500 do 20.000,- Kč, výkonnostní prémie až 3.000 Kč měsíčně, dále příspěvek na stravu a dopravu a další benefity jako: efektivní využití pracovní doby 1.500 Kč, bonus za doporučení zaměstnance 5.000 Kč, dovolená 25 dnů. Pro bližší informace o pracovní pozici volejte na tato čísla 606 043 954 nebo 542 216 748.

Novější 1 3