Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > Aktuálně

Aktuálně


Štítky:

Tříkrálová sbírka 2019

Datum konání: 7. 2. 2019

tříkrálová sbírka.jpgTříkrálová sbírka 2018 v naší obci

Leták_Tříkrálová sbírka_2018_výsledek Hrabětice.jpgPoděkování občanům za příspěvky do Tříkrálové sbírky

Tříkrálová_od Miholy.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Výsledky Tříkrálové sbírky na ZnojemskuTříkrálová sbírka 2017

tříkrálová sbírka.jpgV sobotu 7. 1. 2017 jsme vyšli do ulic jako tři králové s pokladničkami, křídami a malými dary. Rozdělili jsme se na tři skupiny složené ze žáků ZŠ Šanov: Aneta Sedlářová, Monika Tesařová, Josef Wolf ml., Nikola Kolouchová, Nikola Kožnarová, Daniel Svoboda, Nela Špačková, Eliška Pavlíková a doprovod nám dělala Mgr. Edita Wolfová. Vzhledem k velmi chladnému počasí -10°C jsme se pořádně oblékli a asi v 9.30 hod. vyrazili. Skoro vždy po zazvonění a zaklepání na domovní dveře jsme zazpívali známou koledu „My tři králové“…. A lidé hned běželi pro peníze, aby mohli přispět na charitu, která vždy pečlivě a dobře peníze rozdělí mezi nemocné, bezmocné a potřebné spoluobčany.

Děkuji milým hrabětickým lidem za to, že nám téměř vždy otevřeli, štědře nás obdarovali a s úsměvem vyprovodili. Samozřejmě jsme se setkali i s některými negativními reakcemi, ale to tak v životě někdy bývá….

Děkujeme všem lidem za příspěvky do tříkrálové sbírky, a pokud jsme na vás náhodou nezazvonili nebo jste nebyli doma, máte možnost do 16. 1. 2017 přispět do kasičky na OÚ v Hraběticích. 

Za všechny krále, kteří v mrazivém počasí vydrželi koledovat, vám přeji v novém roce mnoho zdraví, štěstí a lásky a také pomoc vašich bližních ve vašich potřebách.

Pozn.: výtěžek našeho koledování bude zveřejněn na začátku února 2017.

                                                                                                                                     Mgr. Edita WolfováVýsledky Tříkrálové sbírky 2016

Datum konání: 3. 1. 2016

Tříkrálová sbírka 2016.jpgV neděli 3. ledna 2016 v naší obci proběhla tradiční Tříkrálová sbírka. V letošním roce se v naší obci podařilo vykoledovat 7 437 Kč. Všem těm, kteří k této částce přispěli, patří upřímné poděkování! Celkový výtěžek v okrese Znojmo činil 1 955 496 Kč.

Tříkrálovou sbírku pořádá Charita ČR a jejím obecným účelem je pomoc rodinám a lidem v nouzi u nás i v zahraničí a podpora charitního díla.

Výtěžek sbírky je určen na pomoc nemocným, handicapovaným, seniorům, matkám s dětmi v tísni a dalším jinak sociálně potřebným skupinám lidí a to zejména v regionech, kde sbírka probíhá. Nejméně desetina výnosu sbírky je každoročně určena také na humanitární pomoc do zahraničí.

Poděkování patří opět všem koledníkům, vedoucí skupin Simoně Padrtové a také paní Mgr. Editě Wolfové za organizaci sbírky v naší obci.Výsledky Tříkrálové sbírky 2015

Tříkrálová sbírka 2015V neděli 4. ledna 2015 v naší obci proběhla tradiční Tříkrálová sbírka. V letošním roce se v naší obci podařilo vykoledovat 6 815 Kč. Všem těm, kteří k této částce přispěli, patří upřímné poděkování! Celkový výtěžek v okrese Znojmo činil 1 800 689 Kč (zde k nahlédnutí výsledky sbírky v okrese Znojmo).

Tříkrálovou sbírku pořádá Charita ČR a jejím obecným účelem je pomoc rodinám a lidem v nouzi u nás i v zahraničí a podpora charitního díla. Prostředky Tříkrálové sbírky pomáhají konkrétním zařízením jednotlivých oblastních charit, která poskytují sociální služby lidem v nouzi, ale zároveň jsou otevřené pro konkrétní projekty farních charit, které vypracují záměr odpovídající poslání sbírky. Konkrétní záměry pro náš okres naleznete na tomto místě

Poděkování patří opět všem koledníkům, vedoucí skupin Simoně Padrtové a také paní Mgr. Editě Wolfové za organizaci sbírky v naší obci.Tříkrálová sbírka 2014

Datum konání: 11. 1. 2014

Tříkrálová sbírkaV sobotu 11. ledna letošního roku v naší obci proběhla už tradičně konaná Tříkrálová sbírka, kterou organizovala a zaštítila Oblastní charita Znojmo. V letošním roce se v naší obci podařilo vykoledovat 5 081 Kč. Všem těm, kteří k této částce přispěli, patří upřímné poděkování!

Celkový výtěžek v okrese Znojmo činil pak 1 690 606 Kč. Více informací naleznete zde.

Výtěžek ze sbírky bude použit na pomoc lidem s mentálním a tělesným postižením, obětem živelných katastrof, osobám nemocným a osobám v tíživé životní situaci. 

Poděkování patří pochopitelně všem koledníkům a také paní Mgr. Editě Wolfové za organizaci sbírky v naší obci.Výtěžek naší Tříkrálové sbírky

Datum konání: 30. 1. 2013

Tříkrálová sbírka logoV sobotu 5. ledna letošního roku v naší obci opět proběhla Tříkrálová sbírka, kterou organizovala a zaštítila Oblastní charita Znojmo. V letošním roce, přestože na řadu z nás doléhají nepříznivé dopady ekonomické krize, byli občané Hrabětic opět k této charitativní sbírce vstřícní a výtěžek činil 7 155 Kč.

Celkový výtěžek za okres Znojmo činil pak 1 566 365 Kč.

Výtěžek ze sbírky bude použit na pomoc lidem s mentálním a tělesným postižením, obětem živelných katastrof, osobám nemocným a osobám v tíživé životní situaci. 

Poděkování patří pochopitelně všem koledníkům - tentokrát se podařilo dát dohromady dokonce tři skupiny mladých koledníků a také paní Mgr. Editě Wolfové za organizaci sbírky v naší obci.