Změna velikosti písma

Drobečková navigace

Úvod > Aktuálně

Aktuálně


Štítky:

Cyklovýlet

Datum konání: 1. 6. 2019

cyklo.jpgVýběrové řízení - specialista pro rozvoj mikroregionu

Datum konání: 2. 5. 2016 - 16. 5. 2016

výběrové řízení - specialista.jpgKalendář akcí mikroregionu Hrušovansko pro 2. polovinu roku 2015Informace o Místní akční skupině MAS Hrušovansko

Vážení občané,

naše obec je členem Místní akční skupiny Hrušovansko (MAS Hrušovansko). Podrobné informace o MAS Hrušovansko najdete na www.mashrusovansko.cz. Tato Místní akční skupina právě připravuje svoji integrovanou rozvojovou strategii, která bude v aktuálním programovacím období EU důležitým nástrojem pro zajištění přísunu evropských finančních prostředků do našeho regionu. Naší snahou je, aby součástí uvedené integrované strategie byly smysluplné a pro náš region přínosné projekty. Pomozte nám v této snaze a zapojte se do přípravy strategie tím, že nám zašlete své projektové záměry, které budou do strategie začleněny. Projektové návrhy může předkládat každý, kdo provozuje svoji činnosti (podnikatelskou, neziskovou) na území MAS Hrušovansko. Všechny vaše projektové záměry budou pečlivě vyhodnoceny a zpracovány do integrované rozvojové strategie MAS. Možnost předkládat projektové záměry je otevřena všem subjektům, které působí na našem území. K zaslání vašich projektových záměrů můžete využít formulář Karta projektu (ke stažení zde).

Písemné návrhy projektových záměrů zasílejte prosím poštou na adresu: MAS Hrušovansko, nám. Míru 9, 671 67  Hrušovany n. J. nebo naskenované e-mailem na adresu: info@hrusovansko.cz.

 Pomohou miliony z Evropské unie rozhýbat náš region?

Datum konání: 9. 6. 2014

MAS_článek_2014Cyklovýlet Mezi poli a vinohrady

Datum konání: 14. 6. 2014

Cyklovýlet Mezi poli a vinohradyDěti pro Zemi

Datum konání: 27. 4. 2014

Děti pro Zemi2Značka „Znojemsko regionální produkt“

Výrobci ze znojemského regionu mají nyní možnost požádat o udělení značky „Znojemsko regionální produkt“. Základní kritéria pro udělení značky jsou: organizace nebo provozovna sídlí na území Znojemska, proces výroby nepoškozuje přírodu, výrobek má vztah ke Znojemsku (tradiční výrobek, výrobek je vyroben částečně z místních surovin, výrobek je vyráběn částečně ručně, řemeslnou nebo duševní prací, výrobek obsahuje motiv Znojemska, výrobek svou kvalitou nebo jinými výjimečnými vlastnostmi reprezentuje region). O udělení značky rozhoduje po předložení žádosti s příslušnými dokumenty a vzorku výrobku certifikační komise, která se schází nejméně 2x ročně. Podrobnější informace získají zájemci o udělení značky v kanceláři mikroregionu Hrušovansko v Hrušovanech n. J..
Jitka Jirků, mikroregion Hrušovansko